kurzajka na powiece

Niemożliwe stało się możliwe!!Nowy wierszyk:P:P

Temat: NIEZWYKŁE ZASTOSOWANIA...* zwykłych rzeczy *
Lucynna - Lucynko, niestety nie mogę Ci pomóc. Jest kilka sposobów na usuwanie kurzajek, ale np. na dłoniach . Tu chodzi o powiekę - czyli oko, to zbyt poważna sprawa na amatorskie zabiegi. Można usunąć, ale tylko laserowo. Jest bezbolesne i nie zbyt drogie. Np,na dłoni...5o zł. Na powiece może być trochę drożej. Pozdrawiam i dziękuje za odwiedziny.
Źródło: klub.senior.pl/showthread.php?t=6954Temat: kurzajka
Dot.: kurzajka   Sama, nożyczkami?! Moim zdaniem to zły pomysł. Albo idź do lekarza a jeżeli nie to przynajmniej idź do apteki po jakąś maść albo coś... Wiem że bardzo dobrze na kurzajki ale na nodze lub na ręce działa "jaskółcze ziele", może wiesz co to jest jak nie to poszukaj w internecie coś o tej roślinie - i poszukaj gdzieś na "łące" tego. Ale nie wiem czy mozna to przykładać na powiekę.
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=340081


Temat: sa jakies kwietniowki 2008????
... oczy i wyć się chce, a przecież właśnie teraz musze być silna. Jutro wizyta u lekarza z Ala no i zajrzę do tego chirurga, parwdopodobnie strasznie bolesne usuwanie kurzajek bynajmniej z...
Źródło: parenting.pl/showthread.php?t=2706


Temat: Dobry zwyczaj, nie pożyczaj!
... teraz ma jęczmień na powiece (zakażenie gruczołu przywłośnego apokrynowego) albo zapalenie bakteryjne brzegów powiek. Takie zmiany dostrzeżesz u znajomej od razu. Szminka Spokojnie, są dość oporne na rozwój bakterii. Jedyne niebezpieczeństwo...
Źródło: erodzina.pl/viewtopic.php?t=4906


Copyright (c) 2009 Niemożliwe stało się możliwe!!Nowy wierszyk:P:P | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.